İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Bankaların Kredileri hakkında en son haberler KrediKazan Blog'da

Blog

Şekerbank Reklamı

"Gece gündüz çalışan ve üreten herkesi bekleriz" sloganıyla Şekerbank reklamı.

16 Ağustos 2012
CardFinans'dan Tam 45 TL ParaPuan!

31 Ağustos'a kadar ilk kez CardFinans'a başvurup onaylananlara tam 45 TL ParaPuan!

16 Ağustos 2012
Banka borcunu yapılandırarak ödemenin avantajları nelerdir?

Banka borcu yapılandırma hizmeti son dönemde borcunu ödemekte zorlanan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Peki Banka borcunu yapılandırarak ödemenin avantajları nelerdir?

15 Ağustos 2012
Taşıt kredisi başvurusu hangi durumlarda reddedilir?

Taşıt kredisi birinci el ve ikinci el araç satın almak isteyen kişiler tarafından kullanılan kredi türüdür. Bankalar araç kredisi kullanan kişilerin krediye konu olan araçlarına ipotek koydukları için birinci el araç için kredi kullanmak isteyen kişilerden kefil talep etmemekte ve sadece aracın ipoteğini kabul etmektedir.

15 Ağustos 2012
Banka kredisi çeşitleri nelerdir?

Banka kredileri günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Peki Banka kredisi çeşitleri nelerdir? Banka kredileri konut kredileri, araç kredileri (taşıt kredileri) ve ihtiyaç kredileri (bireysel finansman kredileri) olmak üzere 3 ana gruba ayrılmaktadır.

15 Ağustos 2012
Yeni iş kuracaklar nasıl kredi alabilir?

İş kurmak için kredi başvurusunda bulunmak pek çok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Peki yeni iş kuracaklar nasıl kredi alabilir?

14 Ağustos 2012
İnternette kredi kartı kullanmak güvenli mi?

İnternette kredi kartı kullanımı son yıllarda hızlı bir biçimde artarken pek çok kişi “İnternette kredi kartı kullanmak güvenli mi?” sorusunu sormaktadır. İnternet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yaparken tanınan siteleri tercih etmek ve mutlaka yüksek güvenlik hizmeti sunan siteler üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapmak korunmanızı sağlayacaktır.

14 Ağustos 2012
Kara listede olan kişi kredi kartı alabilir mi?

Kara liste bankalardan kredi çeken ya da kredi kartı kullanan ancak kullanmış olduğu hizmetlerin ücretini ödemediği için borç takibine giren kişilerden oluşur.

14 Ağustos 2012
Kredi sicilinin önemi nedir?

Ülkemizde finans sektörü her geçen gün biraz daha büyürken ne yazık ki kredi kullanmayan kişi sayısı da her geçen gün azalmaktadır. Kredi sicili bu noktada çok önemlidir.

13 Ağustos 2012
Kredi alacağımız bankayı nasıl seçmeliyiz?

Bankaların en büyük gelir kalemleri kullandırdıkları kredilerdir. Bu nedenle istisnasız tüm bankalar müşterilerine kredi kullandırmaya çalışır. Ancak bankaların sunmuş oldukları kredi şartları birbirlerinden çok farklı olduğu için kredi çekeceğiniz bankayı çok iyi araştırmalı ve size en uygun kredi paketi teklifini sunan bankayı seçmeniz gerekir.

13 Ağustos 2012
Konut kredisi ödenmezse ne olur?

Konut kredisi taksitlerinin düzenli olarak ödenmesi gerekir. Çünkü konut kredileri diğer kredilerden farklı olarak kredi kullanımına konu olan taşınmazın ipoteği ile gerçekleştirilmektedir. Yani konut kredisi borcunu kredi kullanılırken imzalanan sözleşmede belirtilen süreler içerisinde geciktiren ve ödemeyen kişiler için banka ciddi yaptırımlar uygulama yetkisine sahiptir.

13 Ağustos 2012
Akbank kredi hesaplama makinesi

Akbank kredi hesaplama makinesi ile Akbank konut kredisi, Akbank ihtiyaç kredisi ve Akbank taşıt kredisi ile ilgili olarak tüm kredi hesaplamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

12 Ağustos 2012
Ziraat Bankası ek hesap

Ziraat Bankası ek hesap Ziraat Bankasının müşterilerine sunduğu özel bir kredili hesap türüdür. Ziraat Bankası ek hesap hesabınıza tanımlı bulunan kredi kartı ödemesi, otomatik fatura ödeme talimatı gibi tüm ödeme işlemlerinizi hesabınızda para olmasa bile ek hesap limitiniz dahilinde gerçekleştirmenizi sağlar.

12 Ağustos 2012
Bireysel kredi için başvuru nasıl yapılır?

Ülkemizde kullanılan en yüksek kredi türü bireysel kredilerdir. Peki bireysel kredi için başvuru nasıl yapılır? Bireysel krediler kişilerin kendi özel ihtiyaçları için kullandıkları kredilere verilen genel isimdir. Bireysel kredi için başvuruda bulunmak isteyen kişinin öncelikli olarak hangi kredi türüne başvuruda bulunacağına karar vermesi gerekir.

12 Ağustos 2012
Asgari ücretliye kredi veren bankalar

Asgari ücretliye kredi veren bankalar her geçen gün artmaya devam ediyor. Ancak asgari ücretle çalışıyor ve kredi çekmek istiyorsanız bazı kurallara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle de kefilsiz kredi çekmek isteyen kişiler için başvurulan kredi tutarının düşük olması gerekiyor. Asgari ücret ile çalışan kişilerin kredi talepleri değerlendirilirken aylık ödemeleri gereken taksit tutarının

11 Ağustos 2012
Citibank kredi hesaplama

Citibank kredi hesaplama işlemini gerçekleştirmek için Citibank internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Citibank internet sitesi üzerinden Citibank bireysel krediler alanında size sunulan kredi hesaplama makinası ile aylık kredi taksit tutarınızı belirleyebilir ve dilerseniz kimlik numaranız üzerinden kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

11 Ağustos 2012
Kredi borcumu nasıl yapılandırabilirim?

Kredi borcu yapılandırma işlemi kredi borcunu ödeyemeyen ya da daha düşük faiz oranları ile yeniden hesaplatmak isteyen kişilerin sıklıkla kullandığı bir işlemdir. Kredi borcunu yapılandırma kredisi olarakta bilinen bu işlem için borcunuzun bulunduğu bankayı ziyaret ederek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

11 Ağustos 2012
YKB kredi hesaplama

Ülkemizde en çok kredi kullandıran özel bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası uygun faiz oranları ve kredi kampanyaları ile dikkat çekmeyi sürdürüyor. YKB kredi hesaplama işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey ise Yapı Kredi Bankası internet sitesini ziyaret etmek.

10 Ağustos 2012
Ziraat Bankası kredi kartı borç transferi

Kredi kartı borç transferi hizmeti veren bankalardan biri de Ziraat Bankası. Ziraat Bankası kredi kartı borç transferi işlemi gerçekleştirmek için Ziraat Bankası şubelerine şahsen başvuruda bulunmanız gerekiyor.

10 Ağustos 2012
10 yıllık konut kredisi veren bankalar

Bankaların konut kredisi kullanım oranları her geçen gün artarken özellikle de anlaşmalı konut projeleri ile beraber konut kredisi kullanan kişi sayısı her geçen gün artmayı sürdürüyor.

10 Ağustos 2012
Memura kredi kampanyaları

Memura kredi kampanyaları tüm hızı ile sürerken özellikle de Denizbank memura kredi kampanyası son derece düşük faiz oranları ile dikkat çekiyor.

 

9 Ağustos 2012
Acil kredi istiyorum

Acil kredi istiyorum diyen herkesi www.kredikazan.com sitemize bekliyoruz. www.kredikazan.com sitesi olarak sizlere çok daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyoruz.

9 Ağustos 2012
Kredi kartı ekstresi mail adresime gelsin

Kredi kartı son ödeme tarihlerini sadece ekstre üzerinden takip eden kişiler için postada yaşanan gecikmeler ne yazık ki kredi kartı son ödeme tarihinin geçirilmesine neden olabilmektedir. Bankalar kredi puanı hesaplaması yaparken kredi kartı ödeme düzenlerine de büyük önem verdikleri için kredi notunu yükseltmek isteyen kişilerin asla kredi kartı borçlarını geciktirmemesi gerekir.

9 Ağustos 2012
VakıfBank Bayram Kredisi Reklamı

Vakıfbank'ın Halden Anlayanlara ithaf ettiği bayram kredisi reklamını biz çok beğendik. Bakalım siz de beğenecek misiniz ?

9 Ağustos 2012
DenizBank Bayram gelmeden Bayram ettiren Kredi Reklamı

DenizBank Bayram gelmeden Bayram ettiren Kredi! 'ye KrediKazan aracılığıyla da hemen başvurabilirsiniz. DenizBank Bayram gelmeden Bayram ettiren Kredi!  reklamını izlemek için tıklayın.

9 Ağustos 2012
Bayram kredisi

Bankaların bayram kredisi kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bankalar bayramın yaklaşması ile beraber artan masraflar için müşterilerine kredi kullanma kolaylığı sağlarken kredi kullanmak isteyen kişiler için şu an çok uygun bir dönem olarak öne çıkıyor.

8 Ağustos 2012
Halk Bank kredi hesaplama

Halk Bank kredi hesaplama işlemi sayesinde kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık kredi taksidini kolaylıkla bekleyebilirsiniz. Böylelikle kredi başvurunuzu şekillendirebilir ve çekeceğiniz kredi tutarına karar verebilirsiniz.

8 Ağustos 2012
Tüketici kredisi karşılaştırma

Tüketici kredisi karşılaştırma işlemi sayesinde en düşük kredi faiz oranını belirleyerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların kredi faiz oranları bankalar tarafından günlük koşullara ve banka kredi politikalarına bağlı olarak belirlenmekte olduğu için son derece büyük farklılıklar gösterebilmektedir.

8 Ağustos 2012
Sağlık kredisi veren bankalar

Sağlık kredisi veren bankalar arasında Denizbank, Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi gibi büyük bir çok banka bulunmaktadır. Sağlık kredisi doğum ya da ameliyat gibi ekstra giderler için kredi kullanmak isteyen kişiler için özel olarak oluşturulan kredi paketleri olup genelde faiz oranları ihtiyaç kredilerinden pek farklı değildir.

8 Ağustos 2012
Kredi çekerken istenen belgeler

Kredi çekerken istenen belgeler bankalar arasında farklılık gösterirken istenen belgeleri belirleyen en önemli kriter çekilen kredi türüdür.

7 Ağustos 2012
Akbank kredi kampanyaları

Akbank kredi kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Akbank tarafından hazırlanan kampanyalar sayesinde kefilsiz kredi, faizsiz kredi ve uygun faiz oranlarına sahip kredi kullanım imkanları Akbank müşterilerine sunulmaktadır.

7 Ağustos 2012
Garanti ihtiyaç kredisi başvurusu

Garanti ihtiyaç kredisi başvurusu için www.kredikazan.com sitemizin ana panelinde yer alan kredi başvuru sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranları son derece uygunken aynı zamanda kredi dosya masrafının son derece düşük olması da Garanti kredilerini daha cazip hale getirmektedir.

7 Ağustos 2012
Kredi masraflarının geri ödenmesi

Son dönemde tüketici derneklerinin bilgilendirme çalışmaları sonucunda kredi masraflarının geri ödenmesi ile ilgili açılan dava sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor.

6 Ağustos 2012
Taşıt vergisi ödeme

Taşıt vergisi ödeme işlemleriniz için dilerseniz kredi kartınızı dilerseniz de banka şubelerini kullanabilirsiniz. Maliye Bakanlığının taşıt vergisi taksitlerini ödemek isteyen mükellefleri için oluşturmuş olduğu Gelir İdaresi Taşıt Vergisi Ödeme sayfası ile motorlu taşıtlar verginizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

6 Ağustos 2012
Konut kredisi hesaplama

Konut kredisi hesaplama işlemi sonucu dilerseniz çekmek istediğiniz kredi tutarı ve geri ödeme vadesini girerek aylık ödeme tutarınızı dilerseniz de aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı ve kredi vadesi seçeneklerini girerek çekebileceğiniz konut kredisi tutarını belirleyebilirsiniz.

5 Ağustos 2012
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemi sayesinde hayallerinizdeki aracı satın almak için ödemeniz gereken aylık kredi taksit tutarını belirleyebilirsiniz.

5 Ağustos 2012
Acil kredi başvurusu

Acil kredi başvurusu için www.kredikazan.com sitemizde yer alan kredi başvurusu işlemlerinizi düşük faiz oranları ile gerçekleştirebilirsiniz.

5 Ağustos 2012
İhtiyaç kredisi faiz oranları

İhtiyaç kredisi faiz oranları bankaların yönetimleri tarafından serbest piyasa koşullarına bağlı olarak belirlenmektedir. Her bankanın kredi politikası farklı yönetildiği için kredi başvurusunda bulunurken mutlaka farklı bankaların kredi faiz oranları karşılaştırılmalı ve en uygun koşulu sunan banka tercih edilmektedir.

5 Ağustos 2012
Denizbank bayram kredisi

Denizbank bayram kredisi bayram üzeri sıkışan herkese rahat bir nefes aldıracak. www.kredikazan.com sitemiz ve Denizbank ortak kredi programı sayesinde çok daha düşük kredi faiz oranları ile ihtiyaç kredinizi hemen kullanacak ödemesini ise kendinizi sıkmadan rahat rahat gerçekleştireceksiniz.

5 Ağustos 2012
Kredi puanı yükseltme

Kredi puanı yükseltme işlemi kredi başvurularınızın çok daha kısa sürede çıkmasını sağlaması açısından son derece önemlidir. Peki kredi puanı nedir ve kredi puanı nasıl yükseltilir?

4 Ağustos 2012
Maaş müşterilerine özel kredi

Maaş müşterilerine özel kredi paketleri ile maaşlarını banka üzerinden alan kişiler çok daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilmektedir.

4 Ağustos 2012
Finansbank masrafsız kredi

Finansbank masrafsız kredi paketi ile masraf ödemeden kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Finansbank tarafından sunulan Finansbank dosya masrafsız kredi paketi ile yüzde 2,09’dan başlayan oranlar ile 60 aya kadar masrafsız kredi kullanabiliyorsunuz.

4 Ağustos 2012
Doktorlara özel kredi

Doktorlara özel kredi bankalar tarafından sunulan özel bir kredi paketidir. Bu kredi paketinde doktorlar için özel olarak uygulanan düşük faiz oranları ve kredi masrafları bulunur ve sadece bu oranlardan doktor unvanına sahip kişiler faydalanabilirler.

4 Ağustos 2012
Kefilsiz kredi veren bankalar

Kefilsiz kredi veren bankalar arasında İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, Şeker Bank ve Denizbank gibi bir çok banka bulunmaktadır. Bankalar özellikle de düşük limitli kredilerde kredi puanı yüksek olan kişilere kefilsiz kredi kullanma imkanı tanımaktadırlar.

4 Ağustos 2012
TEB kredi başvuru sonucu

TEB kredi başvurusu sonucu öğrenmek isteyen kişiler için uygulayabilecekleri farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan ilki kredi başvurusu şube üzerinden gerçeleştirildiyse şube ile irtibata geçilmesidir.

3 Ağustos 2012
Ev hanımlarına kredi kartı

Bankalar uyguladıkları politikalar gereği ne yazık ki ev hanımlarına kredi kartı vermek istememektedir. Bunun en büyük nedeni ev hanımlarının düzenli bir aylık gelire sahip olmamasıdır.

3 Ağustos 2012
Konut kredileri düşer mi?

Konut kredileri yapıları gereği uzun vadeli krediler olduğu için kredi puanında yaşanan yarım puanlık artışlar bile toplamda ödenecek olan kredi tutarını büyük oranlarda artmaktadır.

3 Ağustos 2012
Axess hızlı para

Axess hızlı para ile acil nakit ihtiyacı duyan kişiler bu ihtiyaçlarını kredi kartı limitleri üzerinden taksitli olarak giderebiliyorlar.

3 Ağustos 2012
Halk Bankası bayram kredisi

Halk Bankası bayram kredisi ile gerçekten bayram edeceksiniz! Halk Bankası tarafından her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilen bayram kredisi ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı peşin peşin giderecek ödemesini ise taksitle büyük bir kolaylıkla yapacaksınız.

3 Ağustos 2012
Denizbank eğitim kredisi

Denizbank eğitim kredisi ile hayallerinizdeki okula gitmek ve istediğiniz eğitimi almak artık çok daha kolay. Denizbank eğitim kredisi sayesinde özel kurs almak, dershaneye gitmek, üniversite harcınızı yatırmak ya da özel okulda eğitim görmek gibi pek çok farklı eğitim ihtiyacınızı hemen kolaylıkla giderebilir ve ödemelerinizi taksitle kolaylıkla yapabilirsiniz.

2 Ağustos 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama