Axess hızlı para

Axess hızlı para ile acil nakit ihtiyacı duyan kişiler bu ihtiyaçlarını kredi kartı limitleri üzerinden taksitli olarak giderebiliyorlar.

03 Ağustos 2012
Axess hızlı para

Axess hızlı para ile acil nakit ihtiyacı duyan kişiler bu ihtiyaçlarını kredi kartı limitleri üzerinden taksitli olarak giderebiliyorlar.

Axess kredi kartı olan herkesin yararlanabileceği bu kampanya da kredi kartı limiti düşük olan kişiler için de ekstra limit imkanı sunuluyor. Axess hızlı para hesaplama işlemi için Axess internet sitesi üzerinde yer alan hesaplama alanını kullanabiliyorsunuz. Bu alana çekmek istediğiniz tutarı ve ödeme vadesini girdikten sonra ödeyeceğiniz Axess hızlı para taksidi ve ödeyeceğiniz masrafı öğrenibiliyorsunuz. Dilerseniz Axess hızlı para hesaplama tablosu üzerinden de belirli sabit paralar için yapılan otomatik hesaplamaları da inceleyebilirsiniz. Axess hızlı para başvurusu için 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri telefonundan, Akbank internet sitesinden ve tüm Akbank ATM’lerinden yararlanabilirsiniz. Cep telefonu ile Axess hızlı para başvurusunda bulunmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden HP yazarak 3155 numarasına gönderebilirsiniz. Dilerseniz çektiğiniz Axess hızlı para taksitlerini 36 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Axess hızlı para ekstra limit avantajı ile dileyen Axess kart kullanıcıları için kredi kartı limitlerini etkilemeden kullandırılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisinde hayat sigortası zorunlu mu?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok itiraz ettikleri konulardan biride hayat sigortası masrafladır. Bankalar özellikle de uzun vadeli araç kredisi başvurularında kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi kampanya

Taşıt kredisi kampanya seçeneklerinden yararlanarak çok daha uygun koşullar ile kredi kullanabilirsiniz. Bankalar araç satışlarının yükseldiği dönemler olarak kabul edilen bayram tatilleri ve yılbaşı döneminde çok daha uygun koşullar ile araç kredisi kampanyaları düzenlemekte ve böylelikle artan kredi talebinden en büyük payı almaya çalışmaktadırlar. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi karşılaştırma

Taşıt kredisi karşılaştırma işlemi kredi kullanarak araç satın almak isteyen kişilerin en uygun araç kredisi paketini belirlemeleri açısından çok önemli bir yardımcıdır. Bu işlem sayesinde daha iyi koşullarda araç kredisi kullanma imkânı yakalayabilir ve daha az faiz ödeyebilirsiniz. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Konut kredisi zorunlu hayat sigortası

Konut kredisi kullanan kişilerin en çok tereddüt yaşadıkları konuların başında hayat sigortası gelmektedir. Konut kredisi kullanırken hayat sigortası yaptırılması kanunen bir zorunluluk olmamakla beraber bankalar konut kredisi dönüşlerini güvence altına alabilmek adına hayat sigortası yaptırmayan kişilerin konut kredisi onayı vermemektedirler. 

2 Mayıs 2013
Konut Kredisi Sözleşmesi

İlgili kanunlar gereği konut kredisi başvurusunda bulunan kişilere bankalar kredi kullanımından önce konut kredisi sözleşmesi sunmaktadırlar. Konut kredisi sözleşmesinin önceden teslim edilmesindeki amaç kredi kullanan kişinin sözleşme maddelerini incelemesi için gereken zamanın verilmesidir.

20 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama