Maaş müşterilerine özel kredi

Maaş müşterilerine özel kredi paketleri ile maaşlarını banka üzerinden alan kişiler çok daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilmektedir.

04 Ağustos 2012
Maaş müşterilerine özel kredi

Maaş müşterilerine özel kredi paketleri ile maaşlarını banka üzerinden alan kişiler çok daha düşük faiz oranları ile kredi kullanabilmektedir.

Maaş müşterilerine özel kredi İş Bankası başta olmak üzere pek çok banka tarafından verilmektedir. Bankalar her ay maaşları kendi hesaplarına yatırılan müşterilerine daha düşük faiz oranlarının yanı sıra dosya masrafsız kredi ya da düşük masraflı kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Maaş müşterilerine kredi kullandıran bankalar ayrıca kredi evrakları için de esnek davranmakta ve çoğu kez evraksız kredi kullanım imkanı sunmaktadırlar. Tabi burada önemli olan kriter bankaya yatırılan aylık maaşınız ve kredi talebinde bulunduğunuz tutardır. Yüksek kredi başvurularında banka evrak ve kefil isteme hakkını her zaman saklı tutar. Eğer aylık maaşınız bir banka şubesine yatırılıyorsa ve kredi kullanmak istiyorsanız mutlaka kredi başvurusunda bulunmadan önce maaşınızın yatırıldığı şubeyi ziyaret ederek maaş müşterilerine özel kredi paketleri bulunup bulunmadığını sormaya çalışınız. Böylelikle daha düşük kredi faiz oranı ile kredi başvurusunda bulunma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama