Doktorlara özel kredi

Doktorlara özel kredi bankalar tarafından sunulan özel bir kredi paketidir. Bu kredi paketinde doktorlar için özel olarak uygulanan düşük faiz oranları ve kredi masrafları bulunur ve sadece bu oranlardan doktor unvanına sahip kişiler faydalanabilirler.

04 Ağustos 2012
Doktorlara özel kredi

Doktorlara özel kredi bankalar tarafından sunulan özel bir kredi paketidir. Bu kredi paketinde doktorlar için özel olarak uygulanan düşük faiz oranları ve kredi masrafları bulunur ve sadece bu oranlardan doktor unvanına sahip kişiler faydalanabilirler.

Bankalar arasında özellikle Finansbank doktorlara yönelik farklı kampanyaları ile dikkat çekmektedir. Doktorlara özel kredi fırsatı sunmasının yanı sıra ayrıca doktorlara özel Cardfinans hizmeti ile de dikkat çeken Finansbank bir çok kampanyasını aynı anda başarı ile sürdürmektedir. Size en yakın Finansbank şubesini ziyaret ederek doktorlara özel kredi paketleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz uygun bulduğunuz kredi seçeneği için başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Doktorlara özel kredi kartı kampanyası büyük ilgi çeken Finansbank masrafsız kredi paketleri ile de büyük beğeni toplamaktadır. Doktorlara özel kredi veren bankalar arasında Finansbank’ın yanı sıra Citibank ve Akbank gibi büyük bankalar da yer almaktadır. Her türlü nakit ihtiyacınızın yanı sıra ayrıca kendi muayenehanenizi açmak isterseniz de yine doktorlara özel kredi kullandıran bankaların bu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama