Taşıt vergisi ödeme

Taşıt vergisi ödeme işlemleriniz için dilerseniz kredi kartınızı dilerseniz de banka şubelerini kullanabilirsiniz. Maliye Bakanlığının taşıt vergisi taksitlerini ödemek isteyen mükellefleri için oluşturmuş olduğu Gelir İdaresi Taşıt Vergisi Ödeme sayfası ile motorlu taşıtlar verginizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

06 Ağustos 2012
 Taşıt vergisi ödeme

Taşıt vergisi ödeme işlemleriniz için dilerseniz kredi kartınızı dilerseniz de banka şubelerini kullanabilirsiniz. Maliye Bakanlığının taşıt vergisi taksitlerini ödemek isteyen mükellefleri için oluşturmuş olduğu Gelir İdaresi Taşıt Vergisi Ödeme sayfası ile motorlu taşıtlar verginizi kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Gelir İdaresi internet sitesi üzerinden motorlu taşıtlar vergisi ödeme sayfasına ulaştıktan sonra araç ruhsatında yer alan bilgileri girerek adınıza tahakkuk eden vergi borcunuzu öğrenebilir ve bu borcunuzu ödeyebilirsiniz. Taşıt vergisi ödeme işleminiz esnasında dilerseniz kredi kartınızı kullanabilir ve kredi kartınıza taksit yaptırabilirsiniz. Kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme esnasında taksit seçeneğini seçerek taksitli olarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta taksit seçeneğini mutlaka işaretlemektir. Taksit seçeneğini işaretlemeden yapacağınız işlemler tek çekim olarak gerçekleştirileceği için ekstrenize aynen yansıyacaktır. Taşıt vergisi ödeme dönemleri içerisinde tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu taşıtlar verginizi ödeme sayfasına girmeden önce dilerseniz aracınızın ruhsatını da yanınıza alabilirsiniz. Ancak araç ruhsatının yanınızda olmadığı durumlarda sadece araç plakanızı söylemenizde taşıt vergisi ödeme işlemini gerçekleştirmeniz için yeterli olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisi dosya masrafı

Taşıt kredisi dosya masrafı kredi kullanan pek çok kişi için artı bir yük anlamına gelmektedir. Tüketici mahkemelerinin tüm karşı koymalarına rağmen bankalar kredi kullanan herkesten dosya masrafı adı altında haksız paralar tahsil etmeye devam etmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi Denizbank

Denizbank taşıt kredisi için en uygun koşulları ve düşük faiz oranlarını kredikazan.com sitemizde bulabilirsiniz. Anlaşmalı bankamız olan Denizbank üzerinden yapacağınız taşıt kredisi başvurusu, ihtiyaç kredisi başvurusu ve konut kredisi başvurusu işlemlerinizde çok daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanma imkanı sunulmaktadır.

20 Haziran 2013
Taşıt kredisi çıkmıyor

Taşıt kredisi çekmek isteyen kişilerin belirli şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu şartlara sahip olmayan kişilerin gerçekleştirmiş oldukları taşıt kredisi başvurusu ne yazık ki bankalar tarafından reddedilmektedir. Taşıt kredisi çıkmıyor diyorsanız yazımızı bir okumanızı tavsiye ederiz. 

20 Haziran 2013
Taşıt kredisi balon ödeme

Taşıt kredisi paketlerinden en avantajlı olanı balon ödemeli kredi tipidir. Peki balon ödemeli kredi nedir? Balon ödemeli taşıt kredisi ödeme planı içerisinde toplu ödemelerin bulunduğu kredi tipleridir. Genelde toplu ödeme ya kredi vadesinin sonunda ya da ortasında gerçekleştirilmekte ve toplu ödemeler sayesinde aylık ödenecek taksit tutarı düşürülmektedir. 

19 Haziran 2013
Taşıt kredisi banka faiz oranları

Taşıt kredisi banka faiz oranları incelendiğinde en cazip olanlar Garanti Bankası araç kredisi faiz oranları, Denizbank araç kredisi faiz oranları, ING Bank araç kredisi faiz oranları ve Finansbank araç kredisi faiz oranları olarak öne çıkmaktadır. 

19 Haziran 2013
Taşıt kredisi başvurusu

Hayalinizdeki arabayı almak için yeterli birikime sahip değilseniz hemen taşıt kredisi başvurusunda bulunarak bu hayalinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu için kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

19 Haziran 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama