Tüketici kredisi karşılaştırma

Tüketici kredisi karşılaştırma işlemi sayesinde en düşük kredi faiz oranını belirleyerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların kredi faiz oranları bankalar tarafından günlük koşullara ve banka kredi politikalarına bağlı olarak belirlenmekte olduğu için son derece büyük farklılıklar gösterebilmektedir.

08 Ağustos 2012
Tüketici kredisi karşılaştırma

Tüketici kredisi karşılaştırma işlemi sayesinde en düşük kredi faiz oranını belirleyerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların kredi faiz oranları bankalar tarafından günlük koşullara ve banka kredi politikalarına bağlı olarak belirlenmekte olduğu için son derece büyük farklılıklar gösterebilmektedir.

Bu nedenle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunurken mutlaka kredi karşılaştırma işlemi yapılmalı ve en az 3 farklı bankadan kredi teklifi alındıktan sonra kredi çekilmelidir. Bankaların tüketici kredisi karşılaştırma işlemini gerçekleştirirken kredi faiz oranları ile beraber kredi dosya masrafları da hesaplamalara dahil edilmelidir. Böylelikle tüketici kredisi hesaplama işlemi için en sağlıklı sonuç elde edilmiş olunur. Hesaplama yapılarak uygun kredi vadesi ve kredi türü belirlendikten sonra ise kredi başvurusunda bulunulur. Tüketici kredisi faiz oranları güncel oranlardan karşılaştırılmalıdır. Tüketici kredi faizleri için bu nedenle bankaların kendi internet sitelerinden ya da www.kredikazan.com sitemiz gibi güvenilir internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Tüketici kredisi oranları günlük olarak değişebileceği için düzenli olarak güncellenmeyen siteler nedeni ile faiz oranları farklılık gösterebilmekte ve yanıltıcı olabilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama