Asgari ücretliye kredi veren bankalar

Asgari ücretliye kredi veren bankalar her geçen gün artmaya devam ediyor. Ancak asgari ücretle çalışıyor ve kredi çekmek istiyorsanız bazı kurallara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle de kefilsiz kredi çekmek isteyen kişiler için başvurulan kredi tutarının düşük olması gerekiyor. Asgari ücret ile çalışan kişilerin kredi talepleri değerlendirilirken aylık ödemeleri gereken taksit tutarının

11 Ağustos 2012
Asgari ücretliye kredi veren bankalar

Asgari ücretliye kredi veren bankalar her geçen gün artmaya devam ediyor. Ancak asgari ücretle çalışıyor ve kredi çekmek istiyorsanız bazı kurallara dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle de kefilsiz kredi çekmek isteyen kişiler için başvurulan kredi tutarının düşük olması gerekiyor. Asgari ücret ile çalışan kişilerin kredi talepleri değerlendirilirken aylık ödemeleri gereken taksit tutarının çok yüksek olmaması kredi onaylarının çıkmasını garanti altına almaları açısından önemli bulunmaktadır.

Asgari ücretliye kredi imkanı sunan bankaların bazıları da kredi talebinin yüksek olması halinde genelde kredi onayı için kefil talep edebilmektedirler. Asgari ücretliye ihtiyaç kredisi için dönem dönem bankalar düşük kredi faiz oranlarına sahip kredi kampanyaları düzenlerken bu kredi kampanyaları arasında kefilsiz kredi kampanyaları büyük ilgi görmektedir. Asgari ücretliye ev kredisi ise bir çok banka tarafından sadece sağlam kefiller karşılığında verilmekte olup asgari ücretliye bireysel kredi kullandırımı konusunda bankalar daha esnek davranmaktadır. Asgari ücretle çalışıyor ve kredi kullanmak istiyorsanız birden fazla bankaya kredi başvurusunda bulunarak kredi onayı şansınızı artırabilirsiniz. Kredi başvurusu için hemen www.kredikazan.com sitemizi ziyaret edebilir ve düşük faiz oranları kampanyalarımızdan yararlanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt Kredisi Mi İhtiyaç Kredisi Mi?

Taşıt kredisinin avantajları bulunduğu kadar dezavantajları da bulunmaktadır. Bu nedenle araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin birçoğu taşıt kredisi mi ihtiyaç kredisi mi ikilemine düşmektedir. 

29 Mart 2013
Taşıt Kredisi Araç Yaşı

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konu taşıt kredisi araç yaşı sınırlamasıdır. İkinci el araç kredileri için uygulanan araç kredisi yaş sınırlaması bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber ortalama olarak bankalar en fazla 5 yaşa kadar olan araçlara kredi kullanım imkanı sunmaktadır. 

26 Mart 2013
Taşıt Kredisi Kaç Günde Çıkar?

Günümüzde geliştirilen kredi istihbaratı sayesinde bankalar sadece T.C. kimlik bilgileri üzerinden dakikalar içerisinde kredi onayı vermektedir. Taşıt kredisi gibi daha yüksek miktarlı kredilerde ise yürütülen istihbarata daha derin olduğu için kredi onay süresi uzayabilmektedir. Peki taşıt kredisi kaç günde çıkar? Taşıt kredisi onay süresi kredi başvurusunda bulunan kişinin kredi puanına göre belirlenmektedir. Kredi

26 Mart 2013
Konut Kredisi Peşinatsız

Konut kredisi peşinatsız olarak ne yazık ki kullandırılamamaktadır. Bankaların büyük çoğunluğu satın alınmak istenen konutun yüzde 70’i kadar olan tutar için kredi onayı verirken bazı bankalarda bu oran yüzde 80’lere kadar çıkabilmektedir. 

15 Mart 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama