Bireysel kredi için başvuru nasıl yapılır?

Ülkemizde kullanılan en yüksek kredi türü bireysel kredilerdir. Peki bireysel kredi için başvuru nasıl yapılır? Bireysel krediler kişilerin kendi özel ihtiyaçları için kullandıkları kredilere verilen genel isimdir. Bireysel kredi için başvuruda bulunmak isteyen kişinin öncelikli olarak hangi kredi türüne başvuruda bulunacağına karar vermesi gerekir.

12 Ağustos 2012
 Bireysel kredi için başvuru nasıl yapılır?

Ülkemizde kullanılan en yüksek kredi türü bireysel kredilerdir. Peki bireysel kredi için başvuru nasıl yapılır? Bireysel krediler kişilerin kendi özel ihtiyaçları için kullandıkları kredilere verilen genel isimdir. Bireysel kredi için başvuruda bulunmak isteyen kişinin öncelikli olarak hangi kredi türüne başvuruda bulunacağına karar vermesi gerekir.

Bireysel krediler için üç ayrı ana kategori bulunur. Konut kredisi, araç kredisi  ve ihtiyaç kredisi bireysel kredi çekmek isteyen müşterileri için bankalar tarafından sunulan kredi hizmetleridir. Bireysel kredi faiz oranları seçilen kredi türüne göre belirlendiği için kredi başvurusunda bulunurken doğru kredi paketine karar vermek gerekir. Örneğin şu anda bir çok banka tarafından düzenlenen bayram kredisi kampanyaları hem düşük faizli hem de masrafsız kredi kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle araç almak isteyen kişilerin araç kredisi yerine bayram kredisi başvurusunda bulunmaları kendi çıkarlarına olacaktır. Bireysel kredi veren finans kuruluşları da bulunmakla beraber bankaların bu konuda daha güvenilir olduğu unutulmamalıdır. Bireysel kredi başvurusu için www.kredikazan.com sitemizi kullanabilir ve en düşük faiz oranlarına sahip kredi paketleri ile ödemesi kolay kredilerimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İng Bank Artan Kredi

İng Bank bireysel kredi paketleri arasında en çok talep görenlerden biride İng Bank artan kredi paketidir. Artan kredi paketi özellikle de kredi çektiği ilk dönemlerde daha düşük taksitler ödemek isteyen kişilere hitap etmektedir.

16 Temmuz 2013
Finansbank Bireysel Kredi

Finansbank bireysel kredi paketleri ile isteklerinizi daha fazla ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Üstelik Finansbank bireysel kredi başvurusu için şubeye gitmenize de gerek yok. İnternet erişimine sahip olduğunuz her yerden kredikazan.com sitemiz üzerinden Finansbank kredi başvuru işleminizi çok daha cazip faiz oranları ile hemen yapabilir, kredi başvurusu sonucunu dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. 

8 Temmuz 2013
Denizbank Bireysel Kredi

Denizbank bireysel kredi kullanmak isteyen müşterilerine son derece düşük faizler ile kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Denizbank bireysel kredi faiz oranları kadar aynı zamanda dosya masrafsız kredi paketleri ile de dikkat çekmektedir.

2 Temmuz 2013
Kredi başvurusunda bulunurken dikkat edilmesi gerekenler

Yaşanan ekonomik krizler ve yükselen yaşam standartları kredileri günlük hayatımızın parçası haline getirmiş durumda. Özellikle konut kredisi ve ihtiyaç kredisi paketleri büyük ilgi görürken bankaların düzenledikleri kredi kampanyaları ile çok daha uygun koşullarda kredi kullanma imkanı sunulmaktadır.

16 Kasım 2012
Çalışmayan kişiler kredi çekebilir mi?

Çalışmayan kişilere kredi kullanımına bankalar izin vermemektedir. İster kamu isterse de özel banka olsun bankaların tümü kar güden işletmelerdir. Bu nedenle bankalar kullandırdıkları kredilerin tümünde geri dönüşü garanti altına almak isterler. Çalışmayan kişilerin düzenli aylık gelirleri olmadığı için bankalar kredi geri dönüşünde sorun yaşanacağı ihtimalini göz önünde bulundurarak kredi başvurularını k

6 Kasım 2012
Konut kredisinde hangi masraflar tahsil edilir?

Konut kredisi ülkemizde son yıllarda konut almak isteyen pek çok kişinin başvuruda bulunduğu bireysel krediler arasında bulunmaktadır. Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilerin en zorlandıkları konulardan biri kredi kullanımında tahsil edilen yüksek masraflardır.

23 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama