Araç kredi hesaplama

Araç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin sayısı her geçen gün artarken bankaların sunmuş oldukları taşıt kredisi kampanyaları her geçen gün artamaya devam ediyor.

08 Eylül 2012
Araç kredi hesaplama

Araç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin sayısı her geçen gün artarken bankaların sunmuş oldukları taşıt kredisi kampanyaları her geçen gün artamaya devam ediyor.

Araç kredi hesaplama işlemini gerçekleştirmek için şimdilik www.kredikazan.com sitemizden faydalanamazsınız. Sitemizin şu an için hiçbir banka ile araç kredisi anlaşaması bulunmamaktadır. Araç kredi hesaplama işleminizi gerçekleştirdikten sonra kendinize en uygun kredi paketini belirleyebilir ve bu kredi paketi için kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların tümü birinci el araç alımlarında sadece araç rehnini yeterli bularak kefilsiz kredi imkanı sunarlarken ikinci el araçlarda ise kefil talebi istenebilmektedir. İkinci el araç kredisi sunan bankalar kefil talebinin yanı sıra ayrıca yaş sınırlamasında da bulunmaktadır. Pek çok banka ikinci el araç kredisi kullanımında 5 yaş sınırı uygulamakta ve daha yaşlı araçların kredi taleplerini geri çevirmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İng Bank Araç Kredisi

İng Bank araç kredisi paketi ile ayaklarınızı yerden kesmeye hazır görünüyor. Kredikazan.com sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz araç kredisi başvurusu ile daha düşük faiz oranlarından yararlanarak hayallerini kurduğunuz arabanıza hemen bugün sahip olurken ödemesini ise zorlanmadan seçtiğiniz vadelerde gerçekleştirebilirsiniz. 

10 Temmuz 2013
Finansbank Araç Kredisi

Finansbank araç kredisi ile hayallerinizdeki aracı hemen bugün satın alırken ödemelerinizi 60 aya kadar varan vadelerde kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Finansbank araç kredisi faiz oranı kadar düşük tutulan dosya masrafı tutarı da dikkat çekmektedir. 

8 Temmuz 2013
Araç kredisi dosya masrafı geri alma

Kredi kullanarak araç alan kişilerden bankalarca kesilen dosya masrafları iade edilmeye başlandı. Bankaların kredi kullanan kişilerden tahsil ettikleri dosya masrafı için açılan davaların sayıları her geçen gün artarken mahkemelerde verilen tüketici lehinde kararların bu artışta ciddi bir payı bulunuyor.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi dosya masrafı

Taşıt kredisi dosya masrafı kredi kullanan pek çok kişi için artı bir yük anlamına gelmektedir. Tüketici mahkemelerinin tüm karşı koymalarına rağmen bankalar kredi kullanan herkesten dosya masrafı adı altında haksız paralar tahsil etmeye devam etmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi alırken nelere dikkat etmeli?

Tüm kredi türlerinde olduğu gibi taşıt kredisi paketlerin de dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bankaların tümü kar güden ticari işletmeler olup, en büyük kar kalemleri ise kullandırdıkları kredilerdir. Peki taşıt kredisi alırken nelere dikkat edilmeli?

19 Haziran 2013
Taşıt kredisi alamıyorum
Bankaların tüm kredi türlerinde olduğu gibi taşıt kredilerinde de yapılan taşıt kredisi başvurusu işlemini reddetme hakları bulunmaktadır. Taşıt kredisi alamıyorum diyen kişiler genelde kara liste içerisinde yer olan kişilerdir. Bankaların geliştirmiş olduğu ortak bir program sayesinde kredi notu tüm bankalar tarafından sadece T.C. kimlik numarası üzerinden görülebilmekte ve kredi başvuruları bu nota göre değerlendirilmektedir.
19 Haziran 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama