Taşıt kredisi ikinci el

Taşıt kredisi ikinci el araçlar içinde kullanılabilmektedir. Ancak ikinci el araç kredisi için bankalar yaş şartı uygulamaktadır. Bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber tüm bankaların uygulamış olduğu belirli bir yaş sınırlaması bulunmaktadır. 

31 Mayıs 2013
Taşıt kredisi ikinci el

Taşıt kredisi ikinci el araçlar içinde kullanılabilmektedir. Ancak ikinci el araç kredisi için bankalar yaş şartı uygulamaktadır. Bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber tüm bankaların uygulamış olduğu belirli bir yaş sınırlaması bulunmaktadır.

İkinci el araba almak isteyen ve bunun için araç kredisi kullanmak isteyen kişilerin bu nedenle satın almak istedikleri aracın yaşına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bankalar genelde en fazla 6 yaşına kadar olan araçlar için kredi kullanımına izin vermektedirler. İkinci el araç kredileri için bankaların uyguladıkları bu yaş sınırı değişmekle beraber en fazla 6 yaş sınırı uygulanmaktadır.

İkinci el araç kredisi şartları arasında yaş sınırının yanı sıra yine sıfır araç kredilerinde uygulanmakta olan kişisel gelirin belgelenmesi, reşit olunması ve adres bilgilerinin belgelenmesi gibi şartlarda bulunmaktadır. İkinci el araç kredisi faizleri ise sıfır araç kredisi faizleri ile kıyaslandığında birkaç puan daha yüksek kalmaktadır. İkinci el araç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler www.kredikazan.com sitemiz üzerinden hem başvuru işlemlerini hem de taşıt kredisi hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisi dosya masrafı

Taşıt kredisi dosya masrafı kredi kullanan pek çok kişi için artı bir yük anlamına gelmektedir. Tüketici mahkemelerinin tüm karşı koymalarına rağmen bankalar kredi kullanan herkesten dosya masrafı adı altında haksız paralar tahsil etmeye devam etmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi Denizbank

Denizbank taşıt kredisi için en uygun koşulları ve düşük faiz oranlarını kredikazan.com sitemizde bulabilirsiniz. Anlaşmalı bankamız olan Denizbank üzerinden yapacağınız taşıt kredisi başvurusu, ihtiyaç kredisi başvurusu ve konut kredisi başvurusu işlemlerinizde çok daha düşük kredi faiz oranlarından yararlanma imkanı sunulmaktadır.

20 Haziran 2013
Taşıt kredisi çıkmıyor

Taşıt kredisi çekmek isteyen kişilerin belirli şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu şartlara sahip olmayan kişilerin gerçekleştirmiş oldukları taşıt kredisi başvurusu ne yazık ki bankalar tarafından reddedilmektedir. Taşıt kredisi çıkmıyor diyorsanız yazımızı bir okumanızı tavsiye ederiz. 

20 Haziran 2013
Taşıt kredisi balon ödeme

Taşıt kredisi paketlerinden en avantajlı olanı balon ödemeli kredi tipidir. Peki balon ödemeli kredi nedir? Balon ödemeli taşıt kredisi ödeme planı içerisinde toplu ödemelerin bulunduğu kredi tipleridir. Genelde toplu ödeme ya kredi vadesinin sonunda ya da ortasında gerçekleştirilmekte ve toplu ödemeler sayesinde aylık ödenecek taksit tutarı düşürülmektedir. 

19 Haziran 2013
Taşıt kredisi banka faiz oranları

Taşıt kredisi banka faiz oranları incelendiğinde en cazip olanlar Garanti Bankası araç kredisi faiz oranları, Denizbank araç kredisi faiz oranları, ING Bank araç kredisi faiz oranları ve Finansbank araç kredisi faiz oranları olarak öne çıkmaktadır. 

19 Haziran 2013
Taşıt kredisi başvurusu

Hayalinizdeki arabayı almak için yeterli birikime sahip değilseniz hemen taşıt kredisi başvurusunda bulunarak bu hayalinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu için kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

19 Haziran 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama